Obraťte se na nás, pokud potřebujete jeřáb včetně jeřábníka


Potřebujete na stavbě jeřáb a kvalifikovaného jeřábníka? Není problém, můžete mít oboje, ještě dnes. Obraťte se na nás a využijte našich služeb. Pronajmeme vám potřebnou techniku včetně personálu. Ušetříte a máte jistotu kvalitně odvedené a bezpečné práce.

ropná plošina

Na trhu působíme již přes deset let a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a spokojených zákazníků, nic nás nepřekvapí, umíme splnit každý požadavek našich zákazníků. Poradíme, pomůžeme, doporučíme nejvhodnější řešení. Však se sami podívejte, co nabízíme https://autojeraby-bastur.cz/.

Naši pracovníci jsou opravdoví profesionálové s potřebnou kvalifikací. Každý z nich má praxi minimálně dva roky. Spolehlivost a dochvilnost je jejich velké plus. S veškerou poskytovanou technikou umí perfektně a přesně zacházet.

Vozy vždy v perfektním technickém stavu

V našem vozovém parku pak naleznete udržované a pravidelně kontrolované vozy odpovídající všem předpisům a požadovaným parametrům. Technický stav autojeřábů je tedy vždy stoprocentní, což je pro bezpečnost a kvalitu odvedené práce velmi důležité. Nabízíme zejména autojeřáby AD20.2, AD 28 a GMK 2035.

S jejich pomocí dokážeme splnit každý váš požadavek. Mezi běžné každodenní činnosti patří především:

zdvihadlo

·         Manipulace s nejrůznějšími břemeny a stavebním materiálem
·         Montážní https://abecedazahrady.dama.cz/clanek/polyuretanove-montazni-peny-pro-domacnostpráce, montáž bednění i demontování
·         Nakládání a vykládání, manipulace s těžkými i velkými předměty
·         Betonování
·         Vyprošťovací práce
·         Dle domluvy pak lze poskytnout i práce jiné, samozřejmostí je pak vždy bezplatná konzultace

Nyní víte, na koho se obrátit, když potřebujete jeřábnické práce rychle, kvalitně a spolehlivě. Pomůžeme vám kdykoli bude třeba, stačí se ozvat. Rádi vám pomůžeme zvolit nejlepší řešení a poskytneme kvalifikovaného pracovníka včetně potřebné techniky.